Teamindeling jeugd seizoen 2017-2018

9 juni 2017 13:30


Hallo jeugdleden,

De team indeling voor het seizoen 2017 - 2018 is bekend:

JO-17-1 (voorheen B1)
Trainer: John Blauw
Trainingsdagen: dinsdag en donderdag
Trainingstijd: 19:15 uur t/m 20:15 uur
Leiders: Alex de Haan en Peter Machiela

Spelers:
  • Jesse Machiela
  • Dyon de Haan
  • Cees Meter
  • Reitze Hospes
  • Simon de Groot
  • Dieter Machiela
  • Thom Uninge
  • Yoran Vaatstra
  • Mart Wouda
  • Jens Postma
  • Bas Thierry
  • Tristan de Haan
  • Guido Wiersma ( Keeper )
  • Mathijs Heida
  • Rutger Lageveen

JO-15-1-G (voorheen C1) (G voor gemengd)

Trainer: Hidde van Linde en Robin Hoekstra
Trainingsdagen: dinsdag en donderdag
Trainingstijd: 18:30 uur t/m 19:45 uur
Leiders: Bart Poesiat en Jan Bartels

Spelers:
  • Hindrik Hoekstra
  • Jason Stoker
  • Noah Poesiat
  • Hankie de Reus
  • Lucas Minkema
  • Remmelt Appelman
  • Lucas Seldenrijk
  • Levi Huisman
  • Sem Bartels
  • Jonathan Mulder  ( Keeper )
  • Pepijn Postma
  • Jelmer Dijkstra
  • Angelo Bouwhuis

JO-13-1 (voorheen D1)
Trainer: Ruben Tolsma, Mats Wouters en Gerrit Koerhuis
Trainingsdagen: dinsdag en donderdag
Trainingstijd: 18:45 uur t/m 20:00 uur
Leiders: Anne de Roos, Gerrit Koerhuis en Jeffrey van Dasselaar

Spelers:
  • Lute Hoekstra
  • Ivan Lageveen
  • Feico de Roos
  • Mathijs Koerhuis
  • Juan Carlos Popkema
  • Djurre Machiela
  • Jesmer Lageveen
  • Mark van Dasselaar ( keeper )
  • Ted de Reus
  • Steijn Hanewinkel
  • Rinse de Jong
  • Tjisse Idsinga

JO-13-2-G (voorheen D2 als 7-tal) (G voor gemengd)
Trainer: Ruben Tolsma, Mats Wouters en Gerrit Koerhuis
Trainingsdagen: dinsdag en donderdag (gezamelijk met JO-13-1)
Trainingstijd: 18:45 uur t/m 20:00 uur
Leiders: Nog niet bekend

Spelers:
  • Jelmer van Houten ( keeper en speler )
  • Roel Regts ( keeper en speler )
  • Manon Poesiat
  • Gabrielle v/d Veen
  • Boaz Vaatstra
  • Rosa Dijkstra
  • Jesse Nauta
  • Kristian v/d Meulen

JO-11-1 (voorheen E1 als 7-tal)

Trainer: Hans de Wagt, Lutsen Idsinga, Pieter-Jan Schoemaker en Lucas Minkema
Trainingsdagen: maandag en woensdag
Trainingstijd: 18:00 uur t/m 19:00 uur
Leiders: Jan Landmeter en Jesse Mulder

Spelers:
  • Jilke Mulder
  • Gael v/d Veen
  • Jelmer Bijlsma
  • Tymon Bijker
  • Wiebren de Wagt
  • Rick Landmeter
  • Xander van Houten
  • Peke Hoekstra
  • Hans de Konink

JO-09-1-G (voorheen F1 als 7-tal) (G voor gemengd)

Gaan het nieuwe voetbal spelen 6 tegen 6
Trainer: Hans de Wagt, Lutsen Idsinga, Pieter-Jan Schoemaker en Lucas Minkema
Trainingsdagen: maandag en woensdag
Trainingstijd: 18:00 uur t/m 19:00 uur
Leiders: Robert Poesiat, Wiebe Lageveen en Bettina Leijstra

Spelers:

  • Dinan Hoekstra
  • Jarno v/d Meulen
  • Roan Landmeter
  • Benjamin Mulder
  • Jennifer Kooistra
  • Mette Marre Idsinga
  • Yurre Lageveen
  • David Poesiat
  • Levi Poesiat

- De trainingen starten op maandag 04 september 2017 en dinsdag 05 september 2017.

- Alle teams zijn ingeschreven voor zowel de beker- als reguliere competitie.

- mocht u nog vragen hebben m.b.t. de teamindelingen dan kunt u via jeugdcommissievvblueboys@gmail.com u vraag per email stellen of anders telefonisch aan Bart Poesiat: 06 - 57 34 51 18.


Wij wensen iedereen alvast een fijne vakantie. 

Met sportieve groet 

De jeugdcommissie van v.v. Blue boys




voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!