Teamindeling jeugd v.v. Blue boys 2018 -2019

22 juli 2018 11:30


Hallo jeugdleden,

De team indeling voor het seizoen 2018 - 2019 is bekend:

Team JO-10-1 (gaan het nieuwe voetbal spelen 6 tegen 6)


Trainer:
Nog vacant

Assistent trainers:
Pieter-Jan Schoemaker en Lucas Minkema

Trainen op:
Moet nog overlegd worden met de trainers

Trainingstijd :
N.n.b.

Leiders :
Ouders om tour beurt.

Spelers :
Dinand Hoekstra
Peke Hoekstra
Roan Landmeter
Benjamin Mulder
Luka Overdiep
Yurre Lageveen
David Poesiat
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Team: JO-12-1-G

Spelen :
8 tegen 8

Trainer :
Nog vacant!!!

Assistent trainers :
Pieter-Jan Schoemaker en Lucas Minkema

Trainen op :
Nog i.o.v. met de trainers

Trainingstijd :
n.n.b.

Leiders :
Jesse Mulder en Remco Goote

Spelers :
Manon Poesiat
Rosa Dijkstra
Jesse Nauta
Jilke Mulder
Gael v/d Veen
Jelmer Bijlsma
Tymon Bijker
Wiebren de Wagt
Rick Landmeter
Xander van Houten
Hans Konink
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Team: JO-14-1

Trainer(s) :
Hans de Wagt en Lutsen Idsinga

Assistent trainer :
Gerrit Koerhuis

Trainen op :
Maandag en Dinsdag

Trainingstijd :
18:45 uur t/m 20:00 uur

Leiders :
Anne de Roos en Gerrit Koerhuis en Jeffrey van Dasselaar

Spelers :
Ivan Lageveen
Feico de Roos
Mathijs Koerhuis
Juan Carlos Popkema
Djurre Machiela
Jesmer Lageveen
Mark van Dasselaar ( keeper )
Ted de Reus
Boaz Vaatstra
Jelmer van Houten
Steijn Hanewinkel
Rinse de Jong
Tjisse Idsinga
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Team: JO-16-1-G

Trainers :
Nog vacant!!!

Trainen op :
N.N.B.

Trainingstijd :
N.N.B.

Leiders :
Bart Poesiat en Jan Bartels

Spelers :
Jason Stoker
Noah Poesiat
Hankie de Reus
Lucas Minkema
Remmelt Appelman
Lucas Seldenrijk
Levi Huisman
Sem Bartels
Jonathan Mulder ( Keeper )
Pepijn Postma
Jelmer Dijkstra
Lute Hoekstra
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Team: JO-19-1

Trainer :
Minne Dekker en Risandy Brion

Trainen op :
n.n.b.

Trainingstijd :
n.n.b.

Leiders :
Minne Dekker en Risandy Brion en Peter Machiela

Spelers :
Cees Meter
Reitze Hospes
Simon de Groot
Dieter Machiela
Thom Uninge
Yoran Vaatstra
Mart Wouda
Bas Thierry
Tristan de Haan
Jasper de Boer
Mathijs Heida
Rutger Lageveen















voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!