Groep 3 01

Datum Thuis Uit Uitslag
31-03-2018 CEC JO9-4 De Weide JO9-7 3 - 8
31-03-2018 De Fivel JO9-1 SJO NWWC JO9-2 5 - 6
31-03-2018 EHS'85 JO9-2G Bargeres JO9-2 12 - 4
31-03-2018 Eastermar JO9-2 VVT JO9-1JM 0 - 6
31-03-2018 Lauwers De JO9-1G Holwierde JO9-1G 5 - 6
24-02-2018 Woudsend JO9-2 Balk JO9-3 6 - 9
24-02-2018 Anjum JO9-1 Drachten JO9-6 11 - 1
07-02-2018 Asser Boys JO9-2 BSVV JO9-2G 7 - 4
07-02-2018 Potetos JO9-1 SJO Kroonpolder JO9-1 8 - 4
03-02-2018 Jubbega JO9-4G Wolvega FC JO9-6G 13 - 4
03-02-2018 DIO Groningen JO9-1G Grootegast Fc. JO9-2 5 - 3
03-02-2018 FC Oldemarkt JO9-2 SJO OFW JO9-1 3 - 1
03-02-2018 FVV JO9-1 ZNC JO9-1 8 - 3
03-02-2018 Wildervank JO9-2 SC Scheemda JO9-1 10 - 1
02-02-2018 VIOD JO9-1G DTD JO9-1 3 - 5
01-02-2018 Emmen JO9-4 ST Weerdinge/Valther Boys JO9-2 1 - 10
01-02-2018 SJO WIJC JO9-1 Ruinerwold JO9-2 4 - 2
30-01-2018 S.C. Stiens JO9-2 SC Berlikum JO9-2 4 - 2
27-01-2018 vv Steenwijk JO9-4 d' Olde Veste'54 JO9-6 3 - 19
27-01-2018 VCG JO9-1G Staphorst JO9-3 9 - 6
16-12-2017 Thor JO9-1G Donkerbroek JO9-2G 7 - 3
16-12-2017 SGV JO9-3 Borger JO9-3 2 - 12
16-12-2017 VVSV '09 JO9-1G SJO KRC/ZEC JO9-1 8 - 3
16-12-2017 Lycurgus JO9-5 Gorecht JO9-4 7 - 4
16-12-2017 QVC JO9-1 ONS Sneek JO9-2 6 - 2
16-12-2017 RWF JO9-1 Jistrum JO9-1G 2 - 4
16-12-2017 SC Erica JO9-1 FC Klazienaveen JO9-4 11 - 0
16-12-2017 SC Joure JO9-4 SJO EBC/Delfstrahuizen JO9-3 3 - 5
16-12-2017 Westerwolde JO9-1G Siddeburen JO9-2 4 - 6
16-12-2017 Aengwirden JO9-1 Udiros JO9-1G 2 - 1
16-12-2017 CEC JO9-3 FC Klazienaveen JO9-3 2 - 9
16-12-2017 Actief JO9-1 Noordwolde JO9-1 12 - 0
16-12-2017 Drachten JO9-2 Blue Boys JO9-1JM 16 - 2
16-12-2017 Drachten JO9-3 Drachtster Boys JO9-3 12 - 2
16-12-2017 Emmeloord SC JO9-2G Tollebeek JO9-1G 6 - 10
16-12-2017 FC Oldemarkt JO9-1 Blesse De JO9-2G 9 - 1
16-12-2017 Gruno JO9-2G Lycurgus JO9-3G 4 - 10
16-12-2017 Kuinre JO9-1G Creil JO9-2 16 - 3
16-12-2017 LAC Frisia 1883 JO9-7 Nicator JO9-2G 2 - 1
16-12-2017 Lycurgus JO9-6 SV Bedum JO9-2 0 - 23
16-12-2017 Marrum JO9-2 Jacob St. JO9-1G 4 - 10
16-12-2017 Nieuw Buinen JO9-1 Borger JO9-2 3 - 3
16-12-2017 Noordscheschut JO9-3G MSC/Amslod JO9-4G 4 - 3
16-12-2017 Oosterlittens JO9-2G Zeerobben JO9-3G 0 - 17
16-12-2017 Roden JO9-3 Peize JO9-3 7 - 1
16-12-2017 RWF JO9-2G Harkemase Boys JO9-3 7 - 4
16-12-2017 S.V. Hoogersmilde JO9-1G Assen FC JO9-4G 12 - 4
16-12-2017 SJO CVO/Ouwe Syl JO9-1 Ternaard JO9-2 9 - 1
16-12-2017 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-1 SC Franeker JO9-2 7 - 1
16-12-2017 SPW JO9-1 Gieten JO9-2 6 - 5
16-12-2017 VAKO JO9-3 Stadskanaal JO9-5 1 - 16
16-12-2017 VV Opende JO9-2 Groninger Boys JO9-1 6 - 5
16-12-2017 Leovardia JO9-6 S.C. Stiens JO9-3 9 - 4
16-12-2017 Achilles 1894 JO9-2 Wijster JO9-1 5 - 9
13-12-2017 Nicator JO9-1G Leeuwarder Zwaluwen JO9-2M 2 - 0
13-12-2017 Harkemase Boys JO9-2 WTOC JO9-1G 0 - 11
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!